Eksperci

CEO & Co-Founder @ filmcloud

Karol Filek

Jeszcze 10 lat temu był nerdem, a kiedy trzeba było przyjść na galowo zakładał t-shirt z klawiaturą. Dzisiaj mówi, że jest z tego dumny, bo to właśnie pasja do technologii niespodziewanie wprowadziła go w branżę video, w której sukcesywnie od 6 lat rozwija filmcloud. Współpracował m. in. z takimi markami jak CD PROJEKT RED, NVIDIA, morele.net, InPost Microsoft, ESL, czy Allianz.

Co-Founder @ filmcloud

Krzysiek Filek

Świat filmu pokazał mu brat, został pochłonięty. Potrzeba tworzenia, od 8 lat, napędza go do ciągłego rozwoju, a upór i poświęcenie się branży pozwala mu nazywać się filmmakerem z krwi i kości. Jako Head of Production w filmcloud odpowiada za standard jakości wszystkich produkcji wychodzących spod szyldu marki. (Zbieżność nazwisk z typem po lewej nie jest przypadkowa.)

Account Manager @ filmcloud

Kuba Grad

Account Manager w filmcloud. Potrafi połączyć organizację pracy, planowanie i kosztorysowanie z kreatywnością całej ekipy. Uwielbia współpracować z innymi. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych. Na swoim koncie posiada krótkometrażowy film fabularny, dziesiątki teledysków, setki zrealizowanych krótkich form video oraz wiele wysokobudżetowych kampanii reklamowych.

CEO @ Wheel with it.

Szymon Konieczny

Pasjonat motoryzacji od najmłodszych lat. W którymś momencie swojego życia zapragnął podzielić się swoją pasją z innymi, wykorzystując do tego celu platformę YouTube. Obecnie prowadzony przez niego kanał - Wheel with it. gromadzi ponad 245 000 subskrybentów.

Video Producer @ Wheel with it.

Mateusz Pieniążek

Główny filmmaker marki Wheel with it. Od zawsze zajawiony na motoryzacje i produkcje filmowe, wiec jak lepiej upiec dwie pieczenie na jednym ogniu? Na codzień zajmuje się techniczną stroną kanału, od preprodukcji aż po kliknięcie przycisku „Opublikuj”.

Digital Marketer & Filmmaker

Igor Podgórski

Igor Podgórski, uczy robić lepsze filmy. Filmowiec, szkoleniowiec i prelegent. Prowadzi kursy online, konsultacje, szkolenia i warsztaty z filmowania aparatem oraz realizowania transmisji live w Internecie. Produkuje przeznaczone do Internetu filmy reklamowe dla firm. Współtworzy podcast SUPER35.

Filmmaker @ MonsterCam

Łukasz Glewicz

Łukasz lub inaczej MonsterCam jest filmowcem od ponad 8 lat. Jego przygoda z filmem wypłynęła czysto z pasji. Dość szybko rozwinął swój biznes oraz stworzył markę osobistą. Twórca wielu reklam oraz teledysków. Specjalizuje się w branży fashion oraz beauty. Łukasz jest również ambasadorem kilku marek ze świata filmowego oraz współzałożycielem video podcastu „Pasja Płaci”.

Filmmaker @ Weapon Rental

Michał Kidawa

Trzykrotny finalista konkursu "As Matematyczny", posiadacz wyniku 100% na maturze z matematyki, inżynier Informatyki AGH. Czasami zadaje sobie pytanie "Gdzie popełnił błąd?". Głównodowodzący w Krakowskiej wypożyczalni Weapon Rental, operator filmowy, świetlik, asystent, człowiek renesansu. W wolnych chwilach wzrusza się na filmach animowanych dla dzieci oraz tłumaczy innym różnicę między rajdami a wyścigami.

YouTuber @ A ten znów o dronach

Przemysław Kuciński

Pierwszego drona kupił córce. Po dziesiątym, przestał oszukiwać siebie i żonę. I przede wszystkim dzieci. To tak na prawdę nigdy nie były ich drony. Z wykształcenia fotograf, z pasji pilot małych bezzałogowców, z zawodu - nie ma niestety innej odpowiedzi jak youtuber. Jak nie śpi to lata, jak śpi to najczęściej śni o lataniu.